Výjezdní zasedání ŽP 22. – 24. září 2017

29. září 2017

V pátek 22. září jsme odjeli na výjezdní zasedání do Bučovic. Byli jsme ubytováni v DDM. Hráli jsme seznamovací hry a zažili spoustu legrace. Se žáky jsme diskutovali o tom, co se jim na škole líbí a co by si přáli změnit. Bavili jsme se o tom, co bude náplní činnosti ŽP v tomto školním roce. Další den jsme začali vytvářet nový web ŽP. Zde najdete články a fotky z akcí, zápisy ze zasedání a více informací o žácích v ŽP. Adresu se již brzy dozvíte. Největší úspěch měl nápad, že založíme školní časopis. Hledáme tedy zájemce do redakce!

Na závěr výjezdu jsme pasovali nové členy, kteří slavnostně podepsali smlouvu, dostali zápisník ŽP a přívěšek na klíče. V neděli ráno jsme si sbalili své věci a vyrazili domů. Už se těšíme na další společné akce.

Za ŽP zapsala: Miroslava Geislerová