Výlet deváťáků na Vysočinu

4. června 2013

Ve dnech 29. – 31. května 2013 proběhl školní výlet 9.A a 9.B. Vydali jsme se opět na Vysočinu na Tři Studně, tento rok do střediska DDM Praha. Poslední výjezd devátého ročníku byl sice doprovázen nepřízní počasí, ale výbornou atmosférou.

Po příjezdu do Nového Města na Moravě jsme nejprve pěšky došli na ubytování. První den odpoledne ještě nepršelo, tak jsme si zahráli volejbal, fotbal i první skupinové soutěže. Ve čtvrtek jsme se vypravili na obchůzku rybníku Sykovec, odpoledne a večer jsme soutěžili, k dispozici jsme také v areálu měli kulečníkovou hernu, posilovnu a stolní fotbálek. Poslední den jsme se rozloučili bingem a po obědě se vydali na vlak do Žďáru nad Sázavou směr Brno.

Celý výlet panovala pohoda, všichni deváťáci se účastnili soutěžení s plným nasazením. Přeji všem úspěšné zahájení dalších studií a dobrou partu na středních školách.

Fotografie z akce jsou zde.

Luděk Balcařík