Školní leták 6 let

1. června 2023

Uplynulých šest let uteklo velmi rychle. Rád bych se podělil o hlavní priority, na které jsem se v řízení školy zaměřil. Základem veškerého našeho snažení je kvalitní vzdělávání dětí. Nic z uvedeného by nešlo zrealizovat bez každodenní intenzivní spolupráce se zaměstnanci, žáky a rodiči. Vzájemná důvěra a zpětná vazba je nenahraditelná. Jsem hrdý na vše, čeho jsme nejen za mého vedení dosáhli. Zároveň vím, že jsou věci, které se nepodařilo uskutečnit podle mých představ. Přeji nám všem, aby Základní škola Hroznová byla nadále kvalitní vzdělávací institucí s důrazem na vzájemný respekt a porozumění. Jistě je na co navazovat a čím se inspirovat do dalších let, protože práce s dětmi je úžasná. Vzdělání pro život je to, o co budeme usilovat i v budoucnu.

Školní leták 6 let

Děkuji za spolupráci.